CLASA: Chicago Latin American Soccer Association
 
    MAYO 3, 2015   JORNADA # 1      
 
HORARIO   C A S A   V I S I T A N T E   C A M P O  
M A Y O R
3:00 PM   ATL. PONCITLAN VS SANTOS DEGOLLADO   77TH & NARRAGANSETT  
3:00 PM   TILZA SAN LUIS VS LA PIEDAD   1100 MURPHY DR. ROMOVILLE 60446  
1:00 PM   MILAN VS VALLADOLID   MARQUETTE # 3  
1:00 PM   LA ESPERANZA VS TANGANCICUARO   160TH & WOOD  
11:00 AM   LA GARITA VS REAL MICHOACAN   JOLIET  
3:00 PM DEP. GUERRERO VS SAN SAN   washington # 2  
3:00 PM   DEP. LA PUERTA VS ATL. NACIONAL   MARQUETTE # 3  
1:00 PM   MORELIA VS INDEPENDIENTE   119TH & DIVISION  
 
 
E S P E C I A L
3:00 PM   CACHORROS POTOSINO VS LA ESTANZUELA   OAKBROOK
1:00 PM   MIDWAY VS DEP. JARAL   WASHINGTON # 2
3:00 PM   SAN JUAN VS LA CALERA   163RD & HALSTED
3:00 PM   VALLE DE GUADALUPE VS DEP. SAN RAFAEL   WASHINGTON # 1
2:00 PM   DEP. TONALAPA VS LEON   57th & SHIELDS
1:00 PM   PUMAS 48 VS SAN AGUSTIN   MARQUETTE \"T\"
1:00 PM   ATL. CHUPICUARO VS SANTOS SAN LUIS   WASHINGTON # 1
TAMPICO - DESCANSA
 
P R I M E R A
5:00 PM   DEP. HONDURAS VS SANTOS REAL SOCIEDAD   MARQUETTE # 3  
10:00 AM   ATLIXCO VS CLUB SILAO   57TH & SHIELDS  
1:00 PM   JALISCO VS HALCONES   MARQUETTE # 4  
3:00 PM   HONDURAS VS YURIRIA   MARQUETTE \"T\"  
1:30 PM   AMERICA VS ATL. TERRE   CALUMET GROVE -138TH & ASHLAND  
3:00 PM   HUAPANGO VS SPORTING CHGO/KELLY   77th & NARRAGANSETT  
3:00 PM   MONARCAS VS UNION MICHOACAN   119TH & DIVISION  
5:00 PM   ATL. PONCITLAN VS VENADO   77TH & NARRAGANSETT  
 
I N T E R M E D I A
3:00 PM   FIRE EVOLUTION VS REAL HUAPANGO   MARQUETTE # 2  
4:00 PM   DEP. EL CARMEN VS DEP. PONCITLAN   57TH & SHIELDS  
5:00 PM   SPORTING CHICAGO VS ATLANTE   MARQUETTE \"t\"  
4:00 PM   ATLAS VS CUITZEO     CARBAJAL
11:00 AM   DEP. TEPEYAC VS BOSQUE REAL   MARQUETTE # 2  
12:00 AM   AXOCHIAPAN VS ATL. EL CARMEN   57th & SHIELDS  
1:00 PM   UNIVERSIDAD VS DEP. MAYA   MARQUETTE# 2  
9:00 AM   DEP. HALCONES VS TZIRITZICUARO   WASHINGTON # 2  
11:00 AM   ROGERS PARK VS LA RIO VERDE   MARQUETTE # 1